News

We Ride As One – Otvorenie sezóny 2023 – GALÉRIA

Prvá sobota v mesiaci Máj bude už druhý rok celosvetovo patriť milovníkom značky Ducati! 

Nadšenci sa zídu u predajcov Ducati po celom svete, aby spolu jazdili, a zafarbia tak najkrajšie ulice každého mesta a každý Ducatista bude hrdý na to, že patrí do veľkej rodiny Ducati.

Stante sa súčasťou celosvetového stretnutia s tisíckami nadšencov Ducati, ktorí sa spoločne vydajú na cesty, počnúc od ich miestnych predajcov.

Ducatisti sa budú môcť pripojiť k „We Ride As One“ aj (ale nielen) v Londýne, Dubline, Madride, Tokiu, Avignone, Mníchove, Šanghaji, Dubaji, Rio de Janeiro, Miláne, Naí Dillí, Bangkoku, Amsterdame, Bruseli, Sydney a mnoho ďalších miest na svete.

Oficiálny instagramový kanál Ducati bude informovať o vývoji udalostí po celom svete v reálnom čase a vo svojich Stories sa podelí o vzrušujúce obrázky a videá z prehliadok a stretnutí s oficiálnymi hashtagmi #WeAreDucati #WeRideAsOne.

Ako sa zúčastniť

V sobotu 6.5.2023 vás pozývame k nám – Rebarborová 1 Bratislava, aby sme spolu mohli otvoriť tohtoročnú sezónu. K otvoreniu sezóny budú k dispozícii aj naše DEMO motocykle. Po predstavení noviniek pre rok 2023 sa spolu vydáme na skupinovú jazdu s viacerými zastávkami (Ducati Bratislava – Pezinská Baba (Motel na vrchu) + malé občerstvenie – Pernek – Kuchyňa (spoločný obed v reštaurácii Picerka pod Vysokú) – Ducati Bratislava). Tešíme sa na vás.

Nezabudnite zdokumentovať svoju jazdu a podeľte sa s nami o svoje skúsenosti na Instagrame označením @ducati_bratislava. Nemôžeme sa dočkať, kedy uvidíme a budeme zdieľať vaše príspevky s komunitou Ducati. Tešíme sa na vás!

#WeRideAsOne

 

Uložte si dátum 6.5.2022 a o 9:00 sa všetci pridajte k nám!